PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

* Kaina nuo 5.99 €

DERĖKIS RADAI PIGIAU? Siulyk Savo Kainą!

Oro Kondicionierius/Šilumos siurblys Oras-Oras SAMSUNG QMD Cebu 12

Oro Kondicionierius/Šilumos siurblys Oras-Oras SAMSUNG QMD Cebu 12

Oro Kondicionierius/Šilumos siurblys Oras-Oras SAMSUNG QMD Cebu 24

Oro Kondicionierius/Šilumos siurblys Oras-Oras SAMSUNG QMD Cebu 24

Oro Kondicionierius/Šilumos siurblys Oras-Oras SAMSUNG QMD Cebu 18

„AI Auto Comfort“

Mėgaukitės išmanesniu gyvenimu naudodami „AI Auto Comfort“*. Ši funkcija automatiškai analizuoja kambario sąlygas, įrenginio naudojimo įpročius ir optimizuoja įvairius režimus**. Pagal jūsų norimą temperatūrą automatiškai įjungiamas tas režimas, kuris yra tinkamiausias optimalioms sąlygoms palaikyti.

"Fast Cooling“

Greitai atvėsina patalpą nuo kampo iki kampo, tad galite patogiai jaustis bet kurioje vietoje. Skaitmeninio inverterio „Boost“ technologija atvėsina orą 43 % greičiau*. Be to, pažangi įrenginio konstrukcija pasižymi 15 % didesniu ventiliatoriumi, 18 % platesne anga ir 31 % platesniais sparnais. Tad oras paskirstomas toliau ir plačiau** – net iki 15 metrų.

„SmartThings“

Valdykite temperatūrą namuose bet kada ir iš bet kur. Naudodami „SmartThings“ programėlę*, galite per nuotolį valdyti ir stebėti oro kondicionierių vos vienu prisilietimu. Arba tiesiog nurodykite savo pageidavimus** dirbtinio intelekto (DI) sistemai* ir mėgaukitės laisve. Be to, sistema pati pasiūlys geriausias nuostatas.

„Auto Clean“

Kai oro kondicionierius išjungiamas, „Auto Clean“ funkcija automatiškai įjungia ventiliatorių, kad iš šilumokaičio būtų pašalintos dulkės ir drėgmė. Tad įrenginys išlieka švarus ir sausas, o tai užkerta kelią bakterijoms ir pelėsiui.

nemalonių kvapų.

„Easy Filter Plus“

Efektyvų oro kondicionieriaus darbą galima užtikrinti įdedant mažiau pastangų. „Easy Filter Plus“ yra išorėje, viršuje, todėl jį paprasta išimti ir išvalyti. Tankus tinklelis palaiko šilumokaičio švarą, o antibakterinė danga padeda apsisaugoti nuo oru plintančių pavojingų teršalų*.

„DuraFin™ Plus“

Išlaikykite malonią vėsą dar ilgiau. „Ocean Fin“ pagamintas iš korozijai atsparios medžiagos, kuri apsaugo nuo rūdijimo, o tai padeda palaikyti optimalų šilumokaičio darbą. Neįtikėtinas atsparumas rūdims įrodytas pasitelkiant 480 val. druskos purškimo bandymą*.

Įprasta kaina 1 599,00 € Special Price 1 395,00 €
Prieinamumas: Sandėlyje
MODELIS
AR18TXFYAWKNEU/AR18TXFYAWKXEU
DERĖKIS